Bezpečnosť webových stránok je koncept, ktorý nesmie byť zanedbaný pri manažovaní web stránok alebo E-Shopov. Služby našej webovej bezpečnosti a obnovy sú aktívne 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Bez správnej bezpečnosti naprieč celej stránky riskujete stratu kľúčových dát. Osobné aj platobné informácie vašich zákazníkov môžu byť ohrozené, služby a výrobky, ktoré predávate môžu čeliť hrozbe neoprávnenej manipulácie alebo, v tom najhoršom možnom scenári, vám môžu zložiť vašu stránku, spôsobujúc negatívny imidž a stratené zisky.

Ochráňte svoj web

odborné poradenstvo a Cenová ponuka ÚPLNE ZADARMO

Bezpečnosť vášho webu berieme vážne, a veríme v prevenciu.


Náš tím bezpečnostných expertov prehodnotí váš web, identifikuje body zraniteľnosti, na ktoré sa webový piráti môžu koncentrovať. Potom sa pokúsime nájsť spôsob, akým môžeme pomôcť a predísť útokom na vašom webe. Toto môže zahŕňať softvér na detekciu a blokovanie útokov, šifrovanie na zabezpečenie bezpečnosti osobných aj platobných informácií od vašich zákazníkov ako aj akejkoľvek komunikácie. K tomu vyhľadáme záložný softvér, aby váš web mal k dispozícii aj neustály záložný plán. Navrhneme detailný plán, v ktorom vysvetlíme, čo vášmu webu pridáme a ako tie funkcie fungujú. Keďže ide o váš web, chceme byť čo najpochopiteľnejší, ako sa len dá. Veď, koniec koncov, vo vedomostiach je sila. A s touto silou, môžete svoje podnikanie zachovať v bezpečí.

Žiaľ, nie všetky spôsoby ochrany fungujú. Videli sme aj tie najbezpečnejšie siete vlád a korporácií, ako sa stali obeťami hackerov. Ak sa to stane aj vám, budeme pracovať na zastavení útoku, náprave akýchkoľvek škôd a znovuzískaní dát, ktoré sa mohli stratiť, vďaka nášmu záložnému systému. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme zabezpečili obnovu vašej stránky do normálu v najkratšom možnom časovom horizonte, aby ste opäť začali zarábať.

Keďže sa spôsoby ochrany, ale aj risky, neustále menia, ponúkame služby na ochranu, zálohovanie a obnovu, tak aby boli neustále aktualizované. To znamená, že budeme neustále aktualizovať vašu ochranu, ako aj náš zálohový a obnovovací softvér, aby ste si mohli byť istý, že ste chránení tými najefektívnejšími spôsobmi. Ďalej to znamená, že neustále pracujeme na tom, aby vaše dáta boli organizované a čisté, takže, ak by sme museli obnovovať dáta, išlo by o uľahčený proces. Šetrí to čas i peniaze. Pokoj vašej duše je našim cieľom, pri manažovaní bezpečnosti a obnovy vášho webu.

V našej ponuke nájdete tieto bezpečnostné a obnovovacie funkcie:

Skenovanie súborov a zložiek

Detekcia neznámych vírusov a hrozieb

Dostávanie bezpečnostných upozornení

Odstraňovanie zraniteľných miest

Vymazanie webu z čiernych listín

A mnoho iného!

a my prečistíme a ochránime váš web, sever či sieť!