Tvorba a manažovanie E-Shopov a webových stránok je dosť zodpovedný proces. Internetový obchod dáva vám šancu zarábať kdekoľvek, kým čo vy predávate výrobky a služby, ktoré milujete. Avšak E-Shopy si vyžadujú množstvo času, rôznych skúseností a poznatkov na správne vybudovanie, manažovanie a propagaciu. Veľmi často však podnikatelia, otvoria Internetový obchod a až potom si uvedomia, ako náročný ten proces skutočne je, a a absolútne nevedia, čo majú robiť aby začať zarábať peniaze. A tú do toho procesu vstupujeme my!

začnite predávať online

odborné poradenstvo a Cenová ponuka ÚPLNE ZADARMO

Ponúkame široké spektrum riešení na tvorbu a optimalizáciu vášho E-Shopu, alebo prepracujeme vaš aktuálny E-Shop.


Naše služby zahŕňajú pomoc pri navrhovaní správnej platformy pre váš online obchod. Je to jeden z najdôležitejších krokov v procese. Výber správnej platformy so správnymi nástrojmi môže činiť rozdiel medzi online poskytovateľom, ktorý bude rozkvitať, alebo tým, ktorý skolabuje. Napríklad niektoré platformy ponúkajú limitované úložisko a spôsoby prijímania platieb. Ak sa pokúsite podnikať cez takúto platformu, budete míňať drahocenný čas a peniaze. Avšak s nami na vašej strane, ukážeme vám tie správne miesta, ktorý spĺňajú všetky vaše požiadavky.

Začíname s hĺbkovou analýzou vašich cieľov, respektíve vášho obchodu. Následne získané informácie využijeme na sformulovanie plánu, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Nebudeme však len sledovať. Ak niečo zbadáme, povieme to, pretože váš úspech je v našom záujme a je dôležitejší, než ranenie vašich citov. Úprimnosť je u nás na prvom mieste. Navyše, okrem toho, že sme vždy úprimný o našich názoroch, tiež vám ponúkneme vysvetlenie a program krok-po-kroku o úlohách, ktoré riešime a čo používame na to, aby sme splnili svoje poslanie. Je to náš spôsob vzdelávania vás o E-commerce, namiesto držania toho pod rúškom tajomstva a oberania vás o peniaze tým, že na vás navalíme viac, než v skutočnosti potrebujete.

Je jedno, či potrebujete obchod vytvorený od nuly, či vám postačí optimalizácia, dlhodobá podpora, či niečo úplne iné, naš široký rozsah služieb naplní všetky vaše požiadavky. Naša podpora online predajov nekončí záverečnou fázou projektu. Pomáhame s manažovaním aspektov a prípadne, pridávame nové vlastnosti, manažujeme výrobky, robíme neustále SEO a marketing a aktualizujeme dizajnové vlastnosti, podľa vašich potrieb a vášho rastu. Sme tu na to, aby sme vás viedli, kým vy dosahujete nové výšiny.

Niektoré z našich služieb zahŕňajú:

Tvorba E-Shopov na mieru

Vytváranie a spravovanie obsahu

Pridanie ďalších funkcií a modulov

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Krátkodobá a dlhodobá podpora

A mnoho iného!

a získajte výnosne a prispôsobené riešenia pre E-commerce!