Ako náhle je vaša stránka nastavená, alebo aktualizovaná, až vtedy začína skutočná práca. Musíte propagovať svoj web alebo E-Shop, aby prilákal zákazníkov a vygeneroval potencionálny odbyt. Môže ísť o únavnú prácu, ktorá trvá hodiny a zahŕňa rôzne stratégie, líšiacich sa od vášho biznisu. Vieme to, pretože, ak teraz čítate náš web, tak naše stratégie zafungovali. Naši trénovaní a certifikovaní odborníci v digitálnom marketingu sa na tieto zložité a zdĺhavé úlohy podujmú, aby ste sa vy mohli starať o služby zákazníkom a kvalitu vašich výrobkov a služieb.

získajte viac zákazníkov

odborné poradenstvo a Cenová ponuka ÚPLNE ZADARMO

Keď sa na nás spoľahnete v otázke digitálneho marketingu, začneme prípravou komplexného hodnotenia vašej stránky.


Či tomu veríte, alebo nie, tie z najdôležitejších aspektov digitálneho marketingu sú skryté vo vašom obchode. Keby sme váš E-Shop nevytvorili, začneme hodnotením obchodu a biznis modelu na sformovanie plánu na mieru, len podľa vašich potrieb. Neskúšame univerzálne riešenia, pretože vieme, že žiaden E-Shop nie je rovnaký, ako ten druhý. Náš plán s vami prediskutujeme, vrátane metód, ktoré používame, dĺžku projektu a realistických očakávaní, ktoré môžete mať a kedy začnete vidieť prvé výsledky. Ešte prediskutujeme aj podporu vašej stránky, po tom ako váš web narastie, vďaka nášmu marketingu.

Digitálny marketing je unikátny koncept. Nie je to také jednoduché, ako kúpa reklamy v rádiu a TV, alebo distribúcia letákov do poštových schránok tak, ako sa to robí pri bežnom offline marketingu. Online marketing je o tom, aby ste boli tam, kde je aj váš zákazník a ukázanie im, ako váš podnik dokáže pridať hodnotu ich podnikaniu. Dosahujeme to cez rôzne odskúšané a overiteľné metódy, ktoré kombinujeme s niekoľkým menšími a ráznejšími spôsobmi. Zas však treba prízvukovať, že všetky aplikované stratégie sú vybraté na základe vašich potrieb.

Niektoré zo stratégií, ktoré využívame zahŕňajú propagáciu vášho webu cez sociálne siete a iné kanály, na ktorých sú aj vaši zákazníci. Tiež vytvárame alternatívne weby, ktoré vášho zákazníka presmerujú priamo na vašu stránku, vytvárame podstránky vášmu webu a využívame optimalizovaný obsah, ktorý je vložený na miesta, ktoré navštevujú vaši potencionálny zákazníci. Robíme všetko preto, aby sme sa uistili, že náš digitálny marketing je cielený a je efektívny pri tvorbe odbytu. Je jedno či už máte niekoľko skladovateľov, alebo musíte začať budovať svoj zoznam adresátov a potencionálnych zákazníkov od nuly; prenechajte tú prácu nášmu tímu.

Sme úspešní v digitálnom marketingu, a ponúkne vám:

Identifikácia vašej cieľovej skupiny

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Mediálne kampane sociálnej reklamy

Strategie obsahového marketingu

Vytvorenie Landing Pages

A mnoho iného!

nechajte rásť svoj biznis, ale aj vaše zisky!